Zajęcia logopedyczne w Fundacji Fascynacje!

Drodzy Rodzice! 🌟
Czy zastanawialiście się kiedyś, czy zajęcia logopedyczne mogą być dostępne online? Odpowiedź brzmi: tak, to możliwe! 🎉

🏠💻Dzięki naszej fundacji, Twoje dziecko może teraz korzystać z logopedycznych zajęć online, nie wychodząc nawet z domu!

💬🧠 To doskonała okazja, by pomóc swojemu dziecku w poprawie mowy i komunikacji. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych logopedów, którzy indywidualnie dostosowują program do potrzeb każdego dziecka.

💬🌈Na zdjęciach Lenka podczas zajęć z naszą wyjątkową neurologopedką, Panią Kasią! Nasze zajęcia są prowadzone w sposób przyjazny, interaktywny i pełen pozytywnej energii!

Jesteśmy dumni, że #Energa Grupa ORLEN jest Mecenasem Głównym Projektu „Pomoc i wsparcie dla dzieci z FASD i ich rodzin – 2024”, sponsorując diagnozę i terapię.
Energa SA

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać swoje dziecko na zajęcia, skontaktuj się z nami już dziś!
📧 info@fundacjafascynacje.pl
📞 733 088 825