TERAPIA GRUPOWA

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH!

Trening Umiejętności Społecznych Goldsteina wg R. Emmena i M. Plasmeijer’a to oparta na teorii kognitywnego nauczania społecznego forma regularnego treningu grupowego.

Trening Umiejętności Społecznych w Fundacji na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE to psychoedukacyjne zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 4-16 lat, które mają szeroko rozumiane trudności w interakcjach społecznych. Mogą to być m.in. kłopoty w inicjowaniu i podtrzymywaniu relacji, wycofanie społeczne czy trudności w regulowaniu emocji (np. lęku, złości). Jest to również forma zajęć szczególnie polecana dla dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu i ADHD.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE I ZAPISY: –>LINK <–

ZAJĘCIA SPORTOWE Z ELEMENTAMI TERAPII

Podczas zajęć sportowych dzieci i młodzież poznają znaczenie zdrowia fizycznego dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Uczą się we właściwy sposób przygotować swoje ciało do wysiłku. Uczestnicy mają okazję poznać nowych ludzi, polubić sporty i ćwiczenia, które wydawały się trudne lub nudne, kształtować umiejętności współpracy i zasad fair play podczas sportowej rywalizacji.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE I ZAPISY: –>LINK <–

Przewiń na górę