Cotygodniowa dawka wiedzy od Fundacji Fascynacje!

📢📢 Cotygodniowa dawka wiedzy od @FundacjaFASCYNACJE
🌟 Zajęcia sportowe dla dzieci. Może wydawać się, że to tylko zabawa, ale naprawdę to tak wiele więcej!🏃‍♀️🤸‍♂️

🤝Poprzez sport, dzieci uczą się nie tylko zabawy i rywalizacji, ale także samodyscypliny, współpracy z innymi oraz budowania pewności siebie. To właśnie te małe kroki na boisku czy na sali gimnastycznej, które prowadzą do wielkich sukcesów poza nią!

⚽️ Regularna aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny naszych pociech. Regularne treningi wspierają rozwój koordynacji, równowagi oraz siły mięśniowej, co przekłada się na lepszą sprawność fizyczną i ogólne samopoczucie.

🚴‍♂️Dlatego zachęcamy wszystkich rodziców do wspierania swoich dzieci do regularnej aktywności fizycznej! Każdy dzień może być dla nich nową przygodą i źródłem radości z ruchu!

Zapraszamy do dalszej nauki z nami! 💡

Jesteśmy dumni, że #Energa Grupa ORLEN jest Mecenasem Głównym Projektu „Pomoc i wsparcie dla dzieci z FASD i ich rodzin – 2024”, sponsorując diagnozę i terapię.