Cotygodniowa dawka wiedzy od Fundacji Fascynacje!

📢📢 Cotygodniowa dawka wiedzy od Fundacja FASCYNACJE

🧐 Czym jest TERAPIA TZA?
Trening zastępowania agresji jest programem terapeutyczny mającym na celu zapobieganiu zachowaniom agresywnym, ale też uczeniem dzieci poznawania emocji, nazywania ich oraz zrozumienia, dlaczego się w nas pojawiają.

👦👧 Dla kogo jest przeznaczona?
Terapia jest dedykowana dzieciom, które doświadczają trudności z kontrolą swoich emocji oraz wykazują zachowania agresywne. Obejmuje również dzieci z nadpobudliwością psychoruchową, prezentujące zachowania opozycyjno-buntownicze, oraz inne „trudne” zachowania.

🚀 Jak działa?
Terapia uczy kontrolowania własnej impulsów, rozwiązywania konfliktów oraz wyrażanie swoich emocji. Podczas zajęć dzieci uczą się również skutecznych strategii radzenia sobie z sytuacjami stresującymi oraz alternatywnych sposobów reagowania w konfliktowych sytuacjach społecznych.

🤔 Czy wiedzieliście o tym?

Zapraszamy do dalszej nauki z nami! 💡

Jesteśmy dumni, że #Energa Grupa ORLEN jest Mecenasem Głównym Projektu „Pomoc i wsparcie dla dzieci z FASD i ich rodzin – 2024”, sponsorując diagnozę i terapię.
@EnergaSA

Chcesz zapisać dziecko na trening zastępowania agresji? Zapraszamy do kontaktu:
📧 mail: info@fundacjafascynacje.pl
📞 tel.: 733 088 825 (wt. 13-18, czw. 9-14)