Cotygodniowa dawka wiedzy od Fundacji Fascynacje!

📢📢 Cotygodniowa dawka wiedzy od Fundacja FASCYNACJE

🧐 Czym jest TERAPIA SI? To jedna z metod integracji sensorycznej, która pomaga dzieciom w radzeniu sobie z bodźcami i informacjami. Terapia SI najczęściej przebiega w formie zabawy – huśtawki, balansowanie, gry z piłką – wszystko po to, by mózg dziecka nauczył się lepszego reagowania na bodźce zewnętrzne i integrowania wrażeń z różnych zmysłów.

🚀 Jak działa? Podczas terapii układ nerwowy i mózg dziecka uczą się właściwego reagowania na bodźce zewnętrzne oraz integrowania wrażeń z różnych zmysłów. Efekty? Poprawa sprawności fizycznej, funkcji emocjonalnych, koncentracji oraz zdolności wzrokowych i słuchowych.

🤔 Czy wiedzieliście o tym?

Zapraszamy do dalszej nauki z nami! 💡

Chcesz zapisać dziecko na terapię integracji sensorycznej?

Jesteśmy dumni, że #Energa Grupa ORLEN jest Mecenasem Głównym Projektu „Pomoc i wsparcie dla dzieci z FASD i ich rodzin – 2024”, sponsorując diagnozę i terapię. Energa SA

Zapraszamy do kontaktu:

📧 mail: info@fundacjafascynacje.pl

📞 tel.: 733 088 825 (wt. 13-18, czw. 9-14)