Konferencja Naukowa – odsłaniamy kolejne karty!

Konferencja Naukowa „Szczęśliwy rodzic, nauczyciel, uczeń – czyli moc relacji w edukacji”.

Przedstawiamy Państwu znakomitych Prelegentów, którzy wystąpią pierwszego dnia konferencji.

Część warsztatowa zapowiada się niesamowicie. Już na zakończenie I dnia konferencji, rozpoczniemy przygodę z warsztatami.

Warsztat NIESPODZIANKĘ poprowadzi Anna Sowińska i zabierze nas w pełną przygód wyprawę z planem daltońskim.

Drugi dzień obfituje w warsztaty, które skumulowane zostały w 3 panelach, a każdy uczestnik podczas rejestracji mógł wybrać po jednym warsztacie z każdego panelu.

Profesor Agnieszka Nowak-Łojewska i Anna Blokus-Szkodzińska poprowadzą trening kompetencji miękkich. Z tymi cudnymi trenerkami będą dwa warsztaty.

Krystyna Dudzis poprowadzi warsztat na trudne tematy wsparcia, pomocy i interwencji, gdy ocieramy się o problem wykorzystania seksualnego dziecka. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie Państwa tym tematem warsztatów, będą dwa.

Jacek Panek, nasz wspaniały terapeuta a jednocześnie aktor, wprowadzi Państwa w świat pracy metodami teatralnymi i dramą.

Nasza Pani wiceprezes Łucja Budzyńska, wspaniała specjalistka z LOGOFRASZKI, wprowadzi w świat koncentracji.

Monika Butowska poprowadzi warsztaty ze świata mediacji, dialogu i komunikacji. Oj… będzie się działo…

Aleksandra Wasilewska, osoba od lat związana z naszymi fundacyjnymi działaniami, poprowadzi warsztaty związane z problematyką FASD w świecie edukacji.

Oczywiście nie mogło zabraknąć w gronie tak cudownych praktyków Alicji Wiaduch, która wprowadzi Państwa w świat zaburzeń sensorycznych.

My nie możemy się już doczekać… a Państwo?

Przewiń na górę