Wspierają nas

logo-Gdansk
Ateneum-logo
Logo-Feldhaus

Serdecznie dziękujemy firmie Feldhaus Klinker za wsparcie na rzecz kobiet ciężarnych i rodzin, zmagających się z trudną codziennością. Państwa pomoc ma dla nas duże znaczenie!

Logo-HAK

Chcielibyśmy wyróżnić Przedsiębiorstwo HAK – z radością dołączamy Państwa do listy naszych Darczyńców. Dzięki Wam możemy jeszcze bardziej angażować się w realizowane projekty.

Topsilver-logo

Lista naszych Darczyńców się wydłuża! Z radością dołączamy do niej nową firmę Top Silver, która zechciała wesprzeć nas darowizną. Wspólnie możemy więcej – dziękujemy.

Logo-AfterWeb

Nasz nowy Darczyńca to Agencja AFTERWEB. Bardzo
dziękujemy Państwu za pomoc na rzecz promowania zdrowej ciąży i odpowiedzialnego rodzicielstwa!

pancernik-nowe-logo

Jest nam bardzo miło powitać w gronie Darczyńców nową firmę – sklep Pancernik. Pomoc otrzymaliśmy w szczególnie trudnym czasie, tym bardziej jest ona na wagę złota. Oby jej nigdy nie zabrakło.

Jeśli jesteś organizacją pozarządową, instytucją publiczną, przedstawicielem mediów lub prywatną firmą i masz pomysł na wspólne działanie, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które przyczynią się do rozwoju Fundacji i propagowania jej działań. Razem możemy więcej!

Przewiń do góry