Wspierają nas

logo-Gdansk
Ateneum-logo
Logo-Feldhaus

Serdecznie dziękujemy firmie Feldhaus Klinker za wsparcie na rzecz kobiet ciężarnych i rodzin, zmagających się z trudną codziennością. Państwa pomoc ma dla nas duże znaczenie!

Logo-HAK

Chcielibyśmy wyróżnić Przedsiębiorstwo HAK – z radością dołączamy Państwa do listy naszych Darczyńców. Dzięki Wam możemy jeszcze bardziej angażować się w realizowane projekty.

Topsilver-logo

Lista naszych Darczyńców się wydłuża! Z radością dołączamy do niej nową firmę Top Silver, która zechciała wesprzeć nas darowizną. Wspólnie możemy więcej – dziękujemy.

Logo-AfterWeb

Nasz nowy Darczyńca to Agencja AFTERWEB. Bardzo
dziękujemy Państwu za pomoc na rzecz promowania zdrowej ciąży i odpowiedzialnego rodzicielstwa!

pancernik-nowe-logo

Jest nam bardzo miło powitać w gronie Darczyńców nową firmę – sklep Pancernik. Pomoc otrzymaliśmy w szczególnie trudnym czasie, tym bardziej jest ona na wagę złota. Oby jej nigdy nie zabrakło.

Agencja-IN

Bardzo nam miło, że wśród Darczyńców pojawiła się Agencja IN. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w realizacji projektów, mających na celu nieść pomoc rodzinom w potrzebie.

hotel-crocus

Majowy Darczyńca, który wywołał radość wśród naszej Zafascynowanej Załogi, to Hotel Crocus). Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że zechcieli Państwo nas wspomóc mimo pandemii. Jak widać, na dzielenie się szlachetnym gestem, zawsze jest dobry czas.

logo_omegasystem

Oficjalnie witamy w gronie naszych Darczyńców nową firmę Omega System. Każda pomoc jest dla nas bardzo ważna! Dziękujemy – utwierdzają nas Państwo w przekonaniu, że działania jakich się podejmujemy, mają sens.

Z przyjemnością wyróżniamy każdą firmę, która dzieli się z nami dobrem. Tym samym pragniemy podziękować sklepowi MURRANO. Państwa pomoc jest nieoceniona!

AIF_Logo

Każda pomoc ma znaczenie. Dlatego niezmiernie nas cieszy, że coraz więcej firm decyduje się powiększyć grono naszych Darczyńców.
Dziękujemy za wsparcie AIF Kancelarii – są Państwo dla nas siłą napędową do działania!

LPP_Logo

Pragniemy serdecznie podziękować firmie LPP S.A. za wsparcie naszej inicjatywy. Dzięki zrozumieniu i pomocy mogły być realizowane przedsięwzięcia, których sami byśmy nie udźwignęli.

Profesjonalne_systemy_wystawiennicze

Powoli zbliża się jesień, a dla naszej Fundacji oznacza to jedno – zmiany na lepsze!
Każdy Darczyńca wiele dla nas znaczy i dlatego z ogromną przyjemnością dziękujemy Państwu na łamach naszej strony. Dziś naszą wdzięczność kierujemy do firmy ADSYSTEM.

Ideo_Force

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Agencji marketingu internetowego i e-commerce Ideo Force. Dzięki darowiźnie możemy śmiało kontynuować swoją działalność.

Jeśli jesteś organizacją pozarządową, instytucją publiczną, przedstawicielem mediów lub prywatną firmą i masz pomysł na wspólne działanie, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które przyczynią się do rozwoju Fundacji i propagowania jej działań. Razem możemy więcej!

Przewiń do góry