Wspierają nas

logo-Gdansk
Ateneum-logo
Logo-Feldhaus

Serdecznie dziękujemy firmie Feldhaus Klinker za wsparcie na rzecz kobiet ciężarnych i rodzin, zmagających się z trudną codziennością. Państwa pomoc ma dla nas duże znaczenie!

Logo-HAK

Chcielibyśmy wyróżnić Przedsiębiorstwo HAK – z radością dołączamy Państwa do listy naszych Darczyńców. Dzięki Wam możemy jeszcze bardziej angażować się w realizowane projekty.

Topsilver-logo

Lista naszych Darczyńców się wydłuża! Z radością dołączamy do niej nową firmę Top Silver, która zechciała wesprzeć nas darowizną. Wspólnie możemy więcej – dziękujemy.

Logo-AfterWeb

Nasz nowy Darczyńca to Agencja AFTERWEB. Bardzo
dziękujemy Państwu za pomoc na rzecz promowania zdrowej ciąży i odpowiedzialnego rodzicielstwa!

pancernik-nowe-logo

Jest nam bardzo miło powitać w gronie Darczyńców nową firmę – sklep Pancernik. Pomoc otrzymaliśmy w szczególnie trudnym czasie, tym bardziej jest ona na wagę złota. Oby jej nigdy nie zabrakło.

Agencja-IN

Bardzo nam miło, że wśród Darczyńców pojawiła się Agencja IN. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w realizacji projektów, mających na celu nieść pomoc rodzinom w potrzebie.

hotel-crocus

Majowy Darczyńca, który wywołał radość wśród naszej Zafascynowanej Załogi, to Hotel Crocus). Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że zechcieli Państwo nas wspomóc mimo pandemii. Jak widać, na dzielenie się szlachetnym gestem, zawsze jest dobry czas.

Jeśli jesteś organizacją pozarządową, instytucją publiczną, przedstawicielem mediów lub prywatną firmą i masz pomysł na wspólne działanie, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które przyczynią się do rozwoju Fundacji i propagowania jej działań. Razem możemy więcej!

Przewiń do góry