Katarzyna-Dabkowska-Fundacja-Fascynacje

Oligofrenopedagog w Fundacji FASCYNACJE, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnej edukacji, terapeuta ręki, certyfikat z diagnozy KORP. Absolwentka Nauk o Rodzinie, wykładowca na uczelni w latach 2016/17 przedmiotu „Wychowanie seksualne osób z
niepełnosprawnością intelektualną”.  Nauczyciel-terapeuta m.in. Wychowania do życia w rodzinie w PSONI oraz w Szkole Specjalnej. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji, autor projektów, szkoleń z zakresu edukacji seksualnej dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną,  specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,  dorosłych z zaburzeniami psychicznymi oraz dzieci i młodzieży z FAS. Prywatnie: uwielbia zapach i smak kawy, podróże oraz Fundację FASCYNACJE.

Katarzyna Dąbkowska

WICEPREZESKA FUNDACJI