Dziecko przedszkolne za zaburzeniami integracji sensorycznej – Jak mu pomóc? – Prezes Stowarzyszenia Terapeutów Neurorozwojowych mgr Jolanta Kazanowska

Dziecko przedszkolne z zaburzeniami integracji sensorycznej – Jak mu pomóc?

Szkolenie „Dziecko przedszkolne za zaburzeniami integracji sensorycznej – Jak mu pomóc?” to płatne spotkanie online.

Formularz rejestracyjny -> tutaj.

Termin szkolenia: 14 kwietnia 2022, godz. 19-21.00
(dostęp do nagrania 30 dni)

Organizator szkolenia: Fundacja Na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE i Dorota Jankowiak-Dąbrowska

Wykładowca: mgr Jolanta Kazanowska

Opłata szkoleniowa: 129 zł / os

Termin płatności:
Osoby indywidulane – 7 dni od dokonania rejestracji
Instytucje – możliwość odroczonego terminu płatności na fakturze
– 7 dni od otrzymania faktury terminowej

Faktury:
Wymagane dane
Osoby indywidualne: Imię i nazwisko oraz adres zamieszkania
Instytucje: Odbiorca – nazwa podmiotu, adres, NIP
Odbiorca – nazwa podmiotu, adres

OPŁATĘ SZKOLENIOWĄ dokonujemy na konto:
Fundacja Na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE
ul. Ks. Leona Miszewskiego 17, lok. 401/402,
mBank
30 1140 2004 0000 3102 7910 7477
W tytule przelewu: Imię i nazwisko z rejestracji oraz INTEGRACJA W PRZEDSZKOLU

Dla kogo?
Dla nauczycieli, dyrektorów placówek edukacyjnych, rodziców, studentów pedagogiki, rodzin zastępczych i wszystkich tych, którzy chcą mieć profesjonalną wiedzę z zakresu zaburzeń integracji sensorycznej u dzieci przedszkolnych.

Podczas szkolenia dowiesz się:

• czym jest integracja sensoryczna
  • ile naprawdę mamy zmysłów i jak funkcjonują
  • jak przejawiają się zaburzenia integracji sensorycznej w zachowaniach dziecka
  • o możliwościach i strategiach pomocy dziecku z zaburzeniami integracji sensorycznej
  • oraz wielu ciekawostek na temat integracji sensorycznej

Prowadząca szkolenie:
mgr Jolanta Kazanowska

Absolwentka logopedii na Uniwersytecie Warszawskim, neurologopedii na UMCS w Lublinie, wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dziecka na Uniwersytecie SWPS, psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim. Instruktor masażu Shantali. Terapeuta i nauczyciel Metody Integracji Sensorycznej, Prezes Stowarzyszenia Terapeutów Neurorozwojowych.
Prawie dwadzieścia lat doświadczenia pracy z dziećmi z autyzmem, zespołami genetycznymi, niepełnosprawnościami, dysfunkcjami rozwojowymi i neurologicznymi. Wykładowczyni akademicka. Twórczyni programów studiów i konferencji, kursów, szkoleń, warsztatów. Autorka publikacji i artykułów. Pomysłodawczyni i liderka międzynarodowych konferencji, warsztatów i szkoleń. Uczestniczka krajowych i międzynarodowych szkoleń i konferencji. Doskonały Terapeuta pracujący z niemowlętami, dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym, wykazujących szczególne potrzeby w zakresie wspierania rozwoju i rehabilitacji.
Przede wszystkim osoba pełna pasji w swojej pracy terapeuty i wykładowcy. Potrafiąca mówić o zawiłościach integracji sensorycznej w sposób zrozumiały dla każdego.

UWAGA!
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na szkoleniu, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz kolejność uiszczenia opłaty.

Co otrzymasz?
* Pakiet cennych informacji z zakresu szkolenia
* Certyfikat ukończenia szkolenia

W razie pytań możesz się skontaktować:
574 298 848 (koordynator – Dorota Jankowiak-Dąbrowska)
szkolenia.fundacjafascynacje@gmail.com

UWAGA * wymagane