DZIECKO PRZEDSZKOLNE Z ZABURZENIAMI INTEGRACJI SENSORYCZNEJ – 14.12.2021

Szkolenie „Dziecko przedszkolne za zaburzeniami integracji sensorycznej – Jak mu pomóc?” to płatne spotkanie online.
Termin szkolenia:
14 grudnia 2021 w godzinach 19:00 – 21:00 – WOLNE MIEJSCA
(lub w dogodnym momencie – dostęp do nagrania 30 dni)

Organizator szkolenia:
Fundacja Na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE
i Dorota Jankowiak-Dąbrowska

Wykładowca:
mgr Jolanta Kazanowska

Opłata szkoleniowa: 129 zł / osTermin płatności:
Osoby indywidulane – 7 dni od dokonania rejestracji
Instytucje – możliwość odroczonego terminu płatności na fakturze
– 7 dni od otrzymania faktury terminowejFaktury:

Wymagane dane
Osoby indywidualne: Imię i nazwisko oraz adres zamieszkania
Instytucje: Odbiorca – nazwa podmiotu, adres, NIP
Odbiorca – nazwa podmiotu, adres

OPŁATĘ SZKOLENIOWĄ dokonujemy na konto:
Fundacja Na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE
ul. Ks. Leona Miszewskiego 17, lok. 401/402,
mBank
30 1140 2004 0000 3102 7910 7477
W tytule przelewu: Imię i nazwisko z rejestracji oraz INTEGRACJA W PRZEDSZKOLU
Link do formularza zgłoszeniowego:

Dla kogo?
Podczas szkolenia dowiesz się:
Dla kogo?Dla nauczycieli, dyrektorów placówek edukacyjnych, rodziców, studentów pedagogiki, rodzin zastępczych i wszystkich tych, którzy chcą mieć profesjonalną wiedzę z zakresu zaburzeń integracji sensorycznej u dzieci przedszkolnych.Podczas szkolenia dowiesz się:czym jest integracja sensoryczna
ile naprawdę mamy zmysłów i jak funkcjonują
jak przejawiają się zaburzenia integracji sensorycznej w zachowaniach dziecka
o możliwościach i strategiach pomocy dziecku z zaburzeniami integracji sensorycznej
oraz wielu ciekawostek na temat integracji sensorycznej

Prowadząca szkolenie:
mgr Jolanta Kazanowska
Absolwentka logopedii na Uniwersytecie Warszawskim, neurologopedii na UMCS w Lublinie, wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dziecka na Uniwersytecie SWPS, psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim. Instruktor masażu Shantali. Terapeuta i nauczyciel Metody Integracji Sensorycznej.
Prawie dwadzieścia lat doświadczenia pracy z dziećmi z autyzmem, zespołami genetycznymi, niepełnosprawnościami, dysfunkcjami rozwojowymi i neurologicznymi. Wykładowczyni akademicka. Twórczyni programów studiów i konferencji, kursów, szkoleń, warsztatów. Autorka publikacji i artykułów. Pomysłodawczyni i liderka międzynarodowych konferencji, warsztatów i szkoleń. Uczestniczka krajowych i międzynarodowych szkoleń i konferencji. Doskonały Terapeuta pracujący z niemowlętami, dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym, wykazujących szczególne potrzeby w zakresie wspierania rozwoju i rehabilitacji.
Przede wszystkim osoba pełna pasji w swojej pracy terapeuty i wykładowcy. Potrafiąca mówić o zawiłościach integracji sensorycznej w sposób zrozumiały dla każdego.

UWAGA!
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na szkoleniu, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz kolejność uiszczenia opłaty.Co otrzymasz?
* Pakiet cennych informacji z zakresu szkolenia
* Certyfikat ukończenia szkoleniaW razie pytań możesz się skontaktować:
574 298 848 (koordynator – Dorota Jankowiak-Dąbrowska)
szkolenia.fundacjafascynacje@gmail.com