Seminarium praktyczne pt. „Przewodnik po diagnozie FASD – uwagi praktyków”
Serdecznie zapraszamy do odsłuchania powtórki z transmisji na żywo, która odbyła się w poprzednią sobotę 28 grudnia 2024 r. Aby odsłuchać nagranie należy kliknąć w poniższy link, który przekieruje Państwo do właściwej części seminarium.
Partnerami wydarzenia są: Energa SA, Akademia Ateneum w Gdańsku oraz platforma Clickmeeting
.
⚠️Powtórka w formie video będzie dostępna w wersji bezpłatnej do 6-tego stycznia 2025 r. A następnie zostanie objęta opłatą. Dlatego nie zwlekaj, i odsłuchaj już dziś!
.
I BLOK (10:00 – 11:30)
[LINK]: ABY ODEBRAĆ NAGRANIE, KLIKNIJ W FORMULARZ REJESTRACYJNY!
Dr hab. Małgorzata Stopikowska – prof. Akademii Ateneum, współzałożycielka Fundacji Fascynacje, opowiada o historii fundacji, jej działalności i skierowanej pomocy.
Lek. Dorota Bubnowska-Nalepa – lekarz pediatra i lekarz medycyny rodzinnej, przedstawia, jak wygląda proces diagnozy FASD.
Katarzyna Stefanicka – psycholożka, pedagożka wczesnej edukacji i seksuolożka, dzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wsparcia psychologicznego dla dzieci z FASD.
.
II BLOK (13:00 – 14:30)
[LINK]: ABY ODEBRAĆ NAGRANIE, KLIKNIJ W FORMULARZ REJESTRACYJNY!
Łucja Budzyńska – neurologopedka, pedagożka specjalna, terapeutka integracji sensorycznej opowiada o swojej pracy z dziećmi.
Alicja Wiaduch – oligofrenopedagog, certyfikowany diagnosta i terapeuta Integracji Sensorycznej oraz praktyk metody TBRI dzieli się doświadczeniem w diagnozie i terapii.
Klaudia Malinowska – Prezes Zarządu Fundacji Fascynacje, przedstawia cele fundacji, plany na przyszłość oraz zakres oferowanego wsparcia dla rodzin.
.