Pogaduchy na dobranoc – nagranie z 13.12.2021

Zapraszamy do obejrzenia zachowanego przez nas „lajwa” ostatnich Pogaduch na dobranoc ­čÖé

Prosz─Ö klikn─ů─ç tutaj.

Fundacja na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE zaprasza na spotkanie z Rektorem ATENEUM Szkoły Wyższej w Gdańsku Prof. dr hab. Waldemarem Tłokińskim.
„Jak to si─Ö zacz─Ö┼éo?” – spotkanie po┼Ťwi─Öcone pocz─ůtkom powstania Fundacji.

Prof. dr hab. Waldemar T┼éoki┼äski, rektor Ateneum ÔÇô Szko┼éy Wy┼╝szej w Gda┼äsku, przewodnicz─ůcy Konferencji Rektor├│w Zawodowych Szk├│┼é Polskich, z wykszta┼écenia lingwista i lekarz (neurologia i rehabilitacja). Obszar zainteresowa┼ä naukowych: szeroko rozumiana komunikacja mi─Ödzyludzka, w aspekcie rozwojowym, klinicznym, spo┼éecznym, i politycznym. Autor sze┼Ťciu ksi─ů┼╝ek oraz przesz┼éo 200 rozpraw i artyku┼é├│w naukowych. Dydaktyk akademicki, promotor 46 przewod├│w doktorskich. Organizator w obszarze szkolnictwa wy┼╝szego (w dorobku pe┼énionych funkcji – dziekan Uniwersytetu Gda┼äskiego, cz┼éonek Centralnej Komisji ds. Tytu┼éu i Stopni Naukowych, przewodnicz─ůcy Zespo┼éu Ekspert├│w Ministra Nauki i Szkolnictwa Wy┼╝szego).

Przewiń na górę