Pogaduchy na dobranoc – nagranie z 13.12.2021

Zapraszamy do obejrzenia zachowanego przez nas „lajwa” ostatnich Pogaduch na dobranoc 🙂

Proszę kliknąć tutaj.

Fundacja na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE zaprasza na spotkanie z Rektorem ATENEUM Szkoły Wyższej w Gdańsku Prof. dr hab. Waldemarem Tłokińskim.
„Jak to się zaczęło?” – spotkanie poświęcone początkom powstania Fundacji.

Prof. dr hab. Waldemar Tłokiński, rektor Ateneum – Szkoły Wyższej w Gdańsku, przewodniczący Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich, z wykształcenia lingwista i lekarz (neurologia i rehabilitacja). Obszar zainteresowań naukowych: szeroko rozumiana komunikacja międzyludzka, w aspekcie rozwojowym, klinicznym, społecznym, i politycznym. Autor sześciu książek oraz przeszło 200 rozpraw i artykułów naukowych. Dydaktyk akademicki, promotor 46 przewodów doktorskich. Organizator w obszarze szkolnictwa wyższego (w dorobku pełnionych funkcji – dziekan Uniwersytetu Gdańskiego, członek Centralnej Komisji ds. Tytułu i Stopni Naukowych, przewodniczący Zespołu Ekspertów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego).