Rośniemy!

Wychodząc naprzeciw potrzebom, rozszerzamy zasięg działań Fundacji na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE na Miasto Pruszcz Gdański. Zapraszamy mieszkańców Pruszcza Gdańskiego oraz mieszkańców okolicznych gmin do zapoznania się z naszymi działaniami i ofertą pomocy. Nasze działania będziemy wdrażać na nowym terenie stopniowo.

Niezmiernie miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim, gdzie w ramach umowy, diagnozujemy dzieci w kierunku FAS/FASD.

Obecnie działamy też z Treningiem Umiejętności Społecznych dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Zajęcia prowadzimy w Centrum Twórczego Rozwoju i Zabawy Dziecka WESOŁY MIŚ.

Mamy jeszcze wolne miejsca do grupy wczesnoszkolnej TUS (zajęcia w środy w godzinach 17:00 – 18:30).
Prowadzimy nabór do drugiej grupy wczesnoszkolnej TUS, której uruchomienie planujemy od stycznia 2022 (zajęcia planujemy w soboty w godzinach 10:00 – 11:30).

W najbliższych miesiącach uruchomimy w Pruszczu Gdańskim punkt, gdzie będziemy prowadzić terapię pedagogiczną, psychologiczną, neurologopedyczną i logopedyczną, terapię kształtowania myślenia matematycznego u dzieci oraz Akademię Rodzica. Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planami, to ruszymy z tymi działaniami od 01 lutego 2022 roku. W dalszej przyszłości pragniemy uruchomić w Pruszczu Gdańskim gabinet, gdzie będziemy diagnozować zaburzenia procesów integracji sensorycznej oraz prowadzić terapię integracji sensorycznej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
574298848
koordynator.fundacjafascynacje@gmail.com
Dorota Jankowiak-Dąbrowska
Koordynator Fundacji FASCYNACJE

Przewiń na górę