Fundacja-FASCYNACJE-2020-remont

Remont nowych pomieszczeń

Kończymy prace remontowe w nowej siedzibie Fundacji FASCYNACJE. Dotychczas naszą działalność prowadziliśmy w lokalu  na 4 piętrze przy ul. Miszewskiego 17 w Gdańsku.

Niestety dostęp do  sal  na wysokim piętrze sprawiał trudność naszym beneficjentom  m.in. dzieciom z dysfunkcjami ruchu, kobietom ciężarnym oraz opiekunom zastępczym,  w podeszłym wieku.

Fundacja-FASCYNACJE-2020-remont

Uwzględniając ich potrzeby i prośby, pozyskaliśmy pomieszczenia na I piętrze w tym samym budynku. Konieczne było odmalowanie ścian, wymiana podłóg, postawienie ścianek działowych w celu wydzielenia nowych gabinetów do terapii, odrestaurowanie okien, montaż drzwi, oświetlenia itd. Pomieszczenia zyskały nowe życie!

Nie udałoby się to bez mobilizacji całej naszej „fundacyjnej rodziny”, ekipy remontowej pana Łukasza oraz wsparciu finansowemu i rzeczowemu darczyńców.

Fundacja-FASCYNACJE-2020-remont-prace

Nowy lokal, to nowe możliwości. Chcemy poszerzyć naszą ofertę terapeutyczną o konsultacje fizjoterapeutyczne oraz terapię integracji sensorycznej. Przed nami duże wyzwanie finansowe jakim jest wyposażenie sali do terapii SI w niezbędne sprzęty do prowadzenia zajęć. Potrzebne są specjalne maty, wałki terapeutyczne, platformy podwieszane itp.

Fundacja-FASCYNACJE-2020-remont

Każda pomoc w tym zakresie – zarówno finansowa jak i rzeczowa – będzie dla nas wielkim wsparciem.

Nasz nr konta (mBank): 30 1140 2004 0000 3102 7910 7477.

Przewiń na górę