Wyniki Konkursu Plastycznego „Zdrowa mama zdrowy ja”

dsc_0811Protokół posiedzenia Jury  z dnia 07.09.2016 r., dotyczącego Konkursu Plastycznego dla dzieci,  organizowanego przez fundację „FASCYNACJE” pt.”  Zdrowa mama zdrowy ja”

Oceny prac konkursowych dokonało Jury w składzie:

• Robert Wyskiel   – artysta plastyk  ZPARP, Członek Stowarzyszenia Twórców Ludowych  i  Związku  Artystów  Plastyków.
  • Sylwia Nowicka – Instruktorka zajęć teatralno- muzyczno-rytmicznych , były instruktor terapii zajęciowej w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Modystka, były  kierownik pracowni kapeluszy w Teatrze Muzycznym  w Gdyni, prowadzi  Akademię Rozwoju Rodziny ENERGETYWKA.
  • Alicja Wiaduch – członek Zarządu Fundacji Fascynacje.

Na konkurs wpłynęło  48  prac  plastycznych.

Jury po przeanalizowaniu  prac plastycznych postanowiło przyznać sześć nagród, po trzy nagrody główne i trzy wyróżnienia w każdej grupie wiekowej określonej regulaminem konkursu.

Pięć prac dodatkowo zakwalifikowano na  wystawę.

W  Grupie I w wieku od 5-8 lat, nagrody otrzymują:

I miejsce – Nel Wilczyńska

II miejsce – Zuzanna Gajek

III miejsce – Patrycja Engler

Wyróżnienia otrzymują:

Wiktoria Górska, Lena Kochanowska, Emilka Mazur

W  Grupie II w wieku od 9-12 lat, nagrody otrzymują:

I miejsce – Paulina Majszak

II miejsce – Dorota Kulpa

III miejsce – Aleksandra Paszkowska

Wyróżnienia otrzymują:

Weronika Skamielska, Róża Nasińska, Marta i Michał Miąskowcy

W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na kreatywne i różnorakie podejście do tematu „Zdrowa mama, zdrowy ja” oraz samodzielność wykonania prac.

Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe.

dsc_0817 dsc_0816dsc_0812dsc_0813

Nieustająco zapraszamy również na: https://www.facebook.com/fundacjafascynacjegdzie staramy się zamieszczać wszystkie, istotne dla życia Fundacji, informacje na bieżąco.