Akademia FAScynującego wolontariatu

Fundacja FASCYNACJE zaprasza do udziału w projekcie „Akademia FAScynującego wolontariatu”

W ramach projektu oferujemy:

• udział w cyklu 7 darmowych szkoleń dotyczących pracy z dzieckiem z zaburzeniami poalkoholowymi i jego rodziną (szkolenia rozpoczną się 15.12.2015)
• w przyszłości możliwość udziału również w innych szkoleniach
• szansę zrobienia czegoś dla innych
• możliwość odbycia praktyk oraz zaangażowania się w działania Fundacji FASCYNACJE lub innych organizacjach pozarządowych zajmujących się z dziećmi z FAS i FASD
• okazję do poznania nowych ciekawych ludzi
• możliwość udziału w comiesięcznych spotkaniach dla wolontariuszy
• opiekę koordynatora Fundacji FASCYNACJE

Zgłoszenia do projektu:

• prosimy o wysłanie na adres fundacja.fascynacje@gmail.com CV oraz krótkiej informacji o sobie
• W przypadku zgłoszenia się do udziału w projekcie większej liczby osób preferowane będą osoby, które mają już doświadczenie wolontariacie

Po zgłoszeniu otrzymają Państwo informacje o terminach zajęć oraz szczegóły odnośnie udziału w projekcie.
Pierwsze spotkanie – integracyjne – odbędzie się 15.12 w godzinach 16.30-20.15 w Gdańsku –dokładne miejsce spotkania zostanie podane później.